W jakim duchu?
  • W jakim duchu?

W jakim duchu?

ks.Marian Rajchel

19,90 zł
Brutto
Ilość

Doceńmy czas, wspaniały Boży dar”. Zapis rekolekcji, w których autor porusza temat codziennego życia w nieustannym pośpiechu i stresie. Podpowiada jak organizować swoje obowiązki i wolny czas, aby nie mieć wrażenia, że zmarnowaliśmy kolejny dzień życia. Zachęca również do codziennego rozeznawania duchowego i do zawierzenia swego życia Duchowi Św.

Uwzględniajmy konsekwencje wieczne naszych ziemskich spraw, wyborów, czynów. 
Przyjmijmy Tego, który chce znami przejść ziemskie życie. Doceńmy czas, wspaniały Boży dar. Czyli: żyjmy wwierze, że Bóg nas kocha idaje nam swego Ducha, Ducha Miłości…(fragment wstępu)

Ksiądz prałat Marian Rajchel (ur. w 1937 roku) jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej, cenionym rekolekcjonistą; wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu. Od ponad trzydziestu lat pracuje w Jarosławiu, przez dwadzieścia dwa lata był pro­boszczem parafii NMP Królowej Polski, gdzie zainicjował wykłady biblijne, poradnictwo rodzinne, kuchnię dla bezdomnych im. Brata Alberta, świetlicę dla dzieci z rodzin patologicznych, spotkania dla osób starszych, niepełno­sprawnych i Anonimowych Alkoholików. Rozpoczął też ewangelizację przez media – zorganizował pierwszą w archidiecezji przemyskiej katolicką roz­głośnię radiową Ave Maria.

M1226

Opis

ISBN:
978-83-8043-165-2
Okładka:
miękka
Wymiary:
130x190 mm
Ilość stron:
148
Rok wydania:
2016

Specyficzne kody

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

W jakim duchu?

Napisz swoją opinię