• -6,90 zł
Bajki terapeutyczne - komplet 2 książek

Bajki terapeutyczne - komplet 2 książek

  • ISBN: 978-83-8043-802-6

Komplet dwóch książek: Matylda i magiczna ryba oraz Ninja w baletkach to doskonała propozycja na wakacje dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Matylda i magiczna ryba" opowiada przygody dziewczynki i jej magicznej przyjaciółki, przedstawione z ogromną dozą humoru, ciepła i mądrości, językiem prostym, bez zbędnego pouczania.

„Ninja w baletkach” – to opowieść o przyjaźni i pokonywaniu własnych ograniczeń.

42,90 zł 49,80 zł

Najniższa cena produktu 42,90 zł z dnia 23.03.2023

Darmowa wysyłka od 89,00 zł

Komplet dwóch książek: Matylda i magiczna ryba Beaty Majchrzak oraz Ninja w baletkach Elżbiety Ksepki - Solawy to doskonała propozycja na wakacje dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Matylda i magiczna ryba" opowiada przygody dziewczynki i jej magicznej przyjaciółki, przedstawione z ogromną dozą humoru, ciepła i mądrości. Historia dziecka, które musi się nagle zmierzyć z rodzinną traumą, szybciej dojrzeć  i zrozumieć zmiany zachodzące w otaczającym go świecie. To niezwykła opowieść o dojrzewaniu i uczeniu się na błędach pozbawiona zbędnego patosu, wielkich słów i pouczania. 

„Ninja w baletkach” – to opowieść o przyjaźni, pokonywaniu trudności i własnych ograniczeń. Niezwykła historia rozrabiaki Wojtka, który nie znosi dziewczyn, „kujonki” Rozalii, która musi chodzić na karate i niezdarnej Zuźki, której nikt nie lubi. Z lektury ksiązki dowiemy się jak zostać dżentelmenem „za karę”, jak utrzeć nosa łobuzowi z klasy oraz jak wyglądają lekcje baletu dla dzieci.

S0255
8 Przedmioty

Opis

ISBN
978-83-8043-802-6
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...