• -7,00 zł

Miodolecznictwo. Wydanie 2

Opracowanie zbiorowe

39,90 zł
32,90 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 32,90 zł z dnia 05.02.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płynne złoto prosto z ula

Ilość

Leczenie miodem jest popularnym działem współczesnej medycyny naturalnej. Stosuje się go zarówno przy poważnych schorzeniach gastrycznych, układu moczowego i nerek, jak i przy zwykłych przeziębieniach, stanach zapalnych gardła, migdałków, strun głosowych, stawów czy spojówek. Miód stosowany jest ponadto przy wielu chorobach układu krążenia, dróg żółciowych i skóry. Może być stosowany profilaktycznie u  dzieci, osób starszych i ludzi ciężko pracujących, ponieważ  nie ma w jego stosowaniu przeciwwskazań.

Autorzy omawiają zalety poszczególnych miodów pod względem wartości odżywczych i  leczniczych, podpowiadają, jaki rodzaj miodu najlepiej spożywać i jak go stosować w zależności od schorzenia.  Omawiają również inne produkty pozyskiwane od pszczół, takie jak pyłek kwiatowy, nektar czy spadź oraz udzielają praktycznych informacji, jak dobrze ocenić jakość wyrobów pszczelich.

W książce znajdziemy też tradycyjne i sprawdzone receptury na wina i nalewki oraz przepisy na potrawy z wykorzystaniem miodu.

M1771

Opis

ISBN:
978-83-8043-509-4
Okładka:
miękka
Wymiary:
165x220 mm
Ilość stron:
224

Specyficzne kody

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Miodolecznictwo. Wydanie 2

Płynne złoto prosto z ula

Napisz swoją opinię