• -73,24%
Portret Badeni

Portret. Joachim Badeni OP

  • ISBN: 978-83-7595-936-9
  • Okładka: twarda
  • Wymiary: 140 x 202 mm
  • Ilość stron: 204

Niezwykły portret ojca Joachima Badeniego, charyzmatycznego dominikanina, cenionego rekolekcjonisty i duszpasterza. Książka zawiera wspomnienia osób związanych ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym, anegdoty i opowieści. To historia nie tylko o ojcu Joachimie, ale przede wszystkim o Duchu Świętym, którego działania doświadczał on sam i jego otoczenie.

8,00 zł 29,90 zł

Najniższa cena produktu 8,00 zł z dnia 29.05.2023

Darmowa wysyłka od 89,00 zł

Wtedy zobaczyłem Chrystusa. Stał w kącie pokoju. Miał pociągłą twarz wschodniego władcy, świetlistą szatę i niesamowitą siłę przyciągania. Towarzyszyła temu widzeniu zupełna wolność, nie było ani cienia manipulacji czy nacisku. Wyjaśniłem, że mam trzy majątki i że gdybym je stracił, to bym wstąpił do zakonu. Rok później wybuchła wojna i wszystko straciłem. Problem rozwiązał się sam.
o. Joachim Badeni OP

Zebrała się całkiem spora liczba tych, którzy zechcieli opowiedzieć o tym, jak w ich pamięci maluje się ojciec Joachim Badeni. Wszystkich ich łączy jedno środowisko. Podobnie jak ojciec zetknęli się z Odnową w Duchu Świętym i to miało wpływ na całe ich życie. Z tej perspektywy kreślą sylwetkę ojca, zwracając uwagę na to, jak ich prowadził i formował jako duszpasterz. Z ich opowieści wyłania się dotąd nieznany czytelnikowi obraz ojca Joachima Badeniego - charyzmatyka.
Książkę wzbogacają czarno-białe fotografie.

AGATA DASZYŃSKA-BLACHA, dziennikarz, filozof, żona i mama, animatorka w krakowskiej Wspólnocie Uwielbienia i Ewangelizacji Janki, która funkcjonuje przy bazylice dominikanów, gdzie ponad trzydzieści lat temu działała wspólnota Nowe Życie, z którą związany był ojciec Joachim Badeni OP.

Polecamy także:
Joachim Badeni OP Światłość serca książka z płytą CD 
Joachim Badeni OP Tajemnica Bożej Obecności książka z płytąCD 
Joachim Badeni Prosta Modlitwa

M1218
3 Przedmioty

Opis

ISBN
978-83-7595-936-9
Okładka
twarda
Wymiary
140 x 202 mm
Ilość stron
204
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...