• Wyprzedaż!
  • -77,93%
Iskra

Iskra. Bóg i nauka współczującego wszechświata

  • ISBN: 978-83-7595-836-2
  • Okładka: Oprawa miekka
  • Wymiary: 140 x 202 mm
  • Ilość stron: 124

Odkryj na nowo prawa, na których opiera się świat! Dziś w epoce  ciągłych wyzwań nadszedł chyba czas, byśmy raz jeszcze głębiej przyjrzeli się równaniu życia. Autor książki zastanawia się, jak przywrócić światu harmonię, naśladując wplecione w świat przyrody wzorce, które zostawił nam Bóg.

5,49 zł 24,90 zł

Najniższa cena produktu 5,49 zł z dnia 29.05.2023

Darmowa wysyłka od 89,00 zł

Dlaczego nasz świat nękają chaos i konflikty? Dlaczego miłość jest tak obca ludzkości?

Jeśli się przyjrzeć obecnej ideologii, obrany przez człowieka kurs nieuchronnie prowadzi do powstania jeszcze głębszych konfliktów. Za narzędzie wzrostu gospodarczego obraliśmy sobie ujemną wartość aktywów kredytu. Rozwijamy technologię, która nas uczy, jak się łączyć i porozumiewać w przeludnionym świecie. A lęk przed konfliktem, który może doprowadzić do totalnej katastrofy, wykorzystujemy po to, by osiągnąć nietrwały pokój na świecie.

Zaburzyliśmy naturalny porządek stworzenia, krótkowzrocznie, patrząc na świat i pragnąc jedynie bogactwa. Współczesny świat charakteryzuje pogoń za tym, co materialne.

Alvin Conway pragnie odnaleźć we wszechświecie i w człowieku, tytułowej iskrze, źródła pozwalające na przywrócenie pierwotnej natury świata, jego piękna i witalności. Nawet w czasie najcięższej próby możemy zwyciężyć. Rozświetlić się jak iskra.

                                                               ***                                                               

ALVIN CONWAY – pisarz, poeta, dziennikarz, konsultant naukowy, filmowiec
i artysta plastyk. Prowadził szereg wykładów z historii sztuki i literatury, fizyki i geologii, historii, religii i psychologii, jak również na temat znaczenia symboliki oraz ikonografii w starożytnych i współczesnych mitach. Współgospodarz popularnego programu radiowego The Extinction Protocol Radio poświęconego zmianom na Ziemi. 

M1159
9 Przedmioty

Opis

ISBN
978-83-7595-836-2
Okładka
Oprawa miekka
Wymiary
140 x 202 mm
Ilość stron
124
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...