EBOOK Świadectwa świętości

EBOOK Świadectwa świętości

  • Ilość stron: 120
  • Wydawca: Wydawnictwo M
  • ISBN: 978-83-7595-767-9

Książka to zbiór wywiadów przeprowadzonych przez o. Stanisława Tasiemskiego z bliskimi Ojca Świętego, m.in. z Joaquinem Navarro-Vallsem, abp. Piero Marinim, dr Wandą Półtawską czy ks. prałatem Pawłem Ptasznikiem. 

14,90 zł

Najniższa cena produktu 14,90 zł z dnia 04.10.2023

Darmowa wysyłka od 89,00 zł

Jan Paweł II- ŚWIĘTY najbliższy naszym sercom!

Jan Paweł II – człowiek, który został ŚWIĘTYM „na naszych oczach”!

Książka jest zbiorem znakomitych wywiadów przeprowadzonych przez o. Stanisława Tasiemskiego  OP – watykanisty, z ważnymi i bliskimi Janowi Pawłowi II osobami, m.in. z prof. Joaquinem  Navarro-Vallsem  - rzecznikiem  Stolicy Apostolskiej, abp. Piero Marinim - mistrzem Papieskich Ceremonii Liturgicznych, dr Wandą Półtawską - współpracowniczką i znajomą Papieża, ks. prałatem Pawłem Ptasznikiem -  kierownikiem Polskiej Sekcji Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej - współpracownikiem Jana Pawła II i redaktorem kilku książek Papieża Polaka.

Karol Wojtyła całe życie dążył do świętości. Wszystko, co w swym życiu czynił, wynikało z jego ciągłego dialogu z Bogiem. To właśnie stanowiło najgłębszą tajemnice Jego wielkości.

Przejmującym potwierdzeniem drogi do świętości były ostatnie chwile życia. Wówczas, zmagając się z chorobą, ukazał milczące zjednoczenie z Chrystusem cierpiącym na Krzyżu.     

E1115

Opis

Ilość stron
120
Wydawca
Wydawnictwo M
ISBN
978-83-7595-767-9
Loading...