• -5,00 zł
Kwiatki księdza Dolindo

Kwiatki księdza Dolindo

ks. Dolindo Ruotolo
  • ISBN: 978-83-8043-873-6
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 120 x 190 mm
  • Ilość stron: 392
  • Rok wydania: 2022
  • Wydawca: Wydawnictwo M

Zbiór anegdot i świadectw o Księdzu Dolindo Ruotolo, przeplatanych jego poezją, fragmentami listów i pouczeniami. Wyłania się z nich nie tylko wielki mistyk i cudotwórca, ale również człowiek obdarzony ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Wszystkie opisane w tym tomiku historie zostały udokumentowane, a ich autentyczność potwierdzona.

34,90 zł 39,90 zł

Najniższa cena produktu 34,90 zł z dnia 30.03.2023

Darmowa wysyłka od 89,00 zł

Kilkaset stron anegdot i świadectw o Księdzu Dolindo Ruotolo, przeplatanych jego poezją, fragmentami listów i pouczeniami tworzy ten niezwykły zbiór. Wyłania się z nich nie tylko wielki mistyk i cudotwórca, ale również człowiek obdarzony ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Człowiek wielki, a jednocześnie tak pokorny, prosty, dobrotliwy i łagodny. Wszystkie opisane w tym tomiku historie zostały udokumentowane, a ich autentyczność potwierdzona.

Kolejne opowieści roztaczają przed nami urok skromnego kapłana z Neapolu, który przyciągał tak wielu za jego życia. Poznając go w jego codzienności, odkrywamy, że w tym świecie jest możliwe życie Ewangelią - codzienne stawanie przed Panem Bogiem u współdziałanie z Jego łaską.

Przeczytajcie Kwiatki księdza Dolindo i zadajcie sobie pytanie, czy i Wy umiecie osiągnąć ten stan równowagi, pogody ducha i poezji. Dążeniem każdego chrześcijanina powinna być radość serca – taka, jaką odczuwali uczniowie w Emaus, kiedy Chrystus, choć nierozpoznany, szedł i rozmawiał z nimi.

Chrystus idzie wciąż z każdym człowiekiem, każdego dnia, i nadal będzie blisko wszystkich, nawet największego grzesznika, do którego, jak do zagubionej owcy, wyciąga rękę i wyrywa go z przepaści, osłaniając swoją miłością – jedynym wielkim przesłaniem, umacniającym chwiejnych i ratującym świat” – bp Vittorio Maria Costantini.

M1956
55 Przedmioty

Opis

ISBN
978-83-8043-873-6
Okładka
miękka
Wymiary
120 x 190 mm
Ilość stron
392
Rok wydania
2022
Wydawca
Wydawnictwo M
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...