• -24,80 zł

Nauczanie i cuda Chrystusa Pana. Zestaw 3 książek

bł. Anna K. Emmerich

124,70 zł
99,90 zł Zniżka 24,80 zł
Brutto

Mistyczka i wizjonerka, obdarzona stygmatami, beatyfikowana przez Jana Pawła II w 2004 r. 

Ilość

 

Część 1. Nauczanie i Cuda Chrystusa Pana. Początki Znaków

Wizje zawarte w niniejszym tomie obejmują początek działalności Pana Jezusa i Jego pierwsze cuda. Pasjonujące, szczegółowe opisy i uzupełnienia dobrze znanych historii pozwolą czytelnikowi przenieść się w samo centrum ewangelicznych wydarzeń. Będzie mógł on lepiej poznać losy Jana Chrzciciela i Łazarza, oczyma wyobraźni zobaczy chrzest Jezusa w Jordanie i kuszenie Go na pustyni, będzie świadkiem powołania pierwszych Apostołów, cudu w Kanie Galilejskiej i wskrzeszenia córki Jaira, a także przysłucha się rozmowie z Samarytanką przy studni.

Część 2. Nauczanie i Cuda Chrystusa Pana. Podróże Misyjne

Wizje zawarte w niniejszym tomie obejmują podróże misyjne Pana Jezusa, w czasie których dokonywał On licznych cudów i uzdrowień. Pasjonujące, szczegółowe opisy i uzupełnienia dobrze znanych historii pozwolą czytelnikowi przenieść się w samo centrum ewangelicznych wydarzeń.

Część 3. Nauczanie i Cuda Chrystusa Pana. Znaki Królestwa Bożego

Wizje zawarte w niniejszym tomie obejmują dalszy ciąg podróży misyjnych Pana Jezusa, w czasie których nauczał On o królestwie Bożym i objawiał swoją moc poprzez liczne cuda. Pasjonujące, szczegółowe opisy i uzupełnienia dobrze znanych historii pozwolą czytelnikowi przenieść się w samo centrum ewangelicznych wydarzeń. 

S0257

Opis

ISBN:
978-83-8043-831-6

Specyficzne kody

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Nauczanie i cuda Chrystusa Pana. Zestaw 3 książek

Mistyczka i wizjonerka, obdarzona stygmatami, beatyfikowana przez Jana Pawła II w 2004 r. 

Napisz swoją opinię