• -10,00 zł

Eucharystia. Sakrament który leczy

Jan Konior SJ

14,90 zł
4,90 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

„Dzieci moje, nie ma nic ponad Eucharystię”

(św. Jan Maria Vianney)

Ilość

Czym była Eucharystia dla pierwszych chrześcijan? Czym jest dzisiaj dla mnie? Jak przeżywam Mszę Świętą i jak się do niej przygotowuję? Czy stanowi ona dla mnie centrum każdej niedzieli lub dnia codziennego? Na te i inne trudne pytania odpowiada autor książki. Przeczytamy w niej o symbolice Paschalnej Ofiary i Ostatniej Wieczerzy, poznamy nauczanie Kościoła na temat Eucharystii oraz żywoty Świętych, którzy swoim przykładem ukazali piękno Mszy św.: Ignacego Loyolę, Charbela, ojca Pio i Teresy z Lisieux. Z jej lektury dowiemy się również na czym polega misja kapłańska.

W ostatnim rozdziale znajdziemy praktyczne wskazówki autora jak adorować Jezusa. Co zrobić, aby adoracja nie była nudna i jaką formę modlitwy najlepiej wybrać? Podpowiada też, jak w życiu codziennym wcielać dobre nawyki w czasie adoracji Jezusa tak, aby przyniosły najlepsze owoce.

Autor szczególnie podkreśla, że głodu Eucharystii oraz pragnienia adoracji nikt i nic nie zastąpi, albowiem każde spotkanie z Jezusem w adoracji jest oryginalne i niepowtarzalne. Dlatego nie można go powtórzyć ani skopiować i „zachować w pamięci dysku”.


Zobacz film
M1736

Opis

ISBN:
978-83-8043-467-7
Okładka:
miękka
Wymiary:
130x190 mm
Ilość stron:
136

Specyficzne kody

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Eucharystia. Sakrament który leczy

„Dzieci moje, nie ma nic ponad Eucharystię”

(św. Jan Maria Vianney)

Napisz swoją opinię