• -1,50 zł
Rekolekcje ze św. Franciszkiem z Asyżu
  • Rekolekcje ze św. Franciszkiem z Asyżu

Rekolekcje ze św. Franciszkiem z Asyżu

Anna Dąbrowska

14,90 zł
13,40 zł Zniżka 1,50 zł
Brutto

Przeżyj rekolekcje podążając śladami św. Franciszka z Asyżu!

Ilość

Książka stanowi wybór tekstów, które mogą prowadzić do przemiany życia każdego z nas. Jest zaproszeniem do wejścia na drogę modlitwy wraz ze św. Franciszkiem z Asyżu. Niewiele znajduje się w niej świadectw o cudach, które działy się za sprawą świętego. Nie chodzi bowiem o cuda, ale o to, by razem z nim przemierzyć drogę własnego serca i oddać je Bogu.

Zapraszamy do przemierzenia tej drogi w cyklu ośmiu dni. Dlaczego ośmiu?  Otóż siedem dni to czas stworzenia świata, zwierząt, człowieka i odpoczynku Boga (por. Rdz 1), ósmy dzień – to dzień zmartwychwstania, które dokonało się już w Chrystusie i na które z tęsknotą serca wyczekujemy. Podczas kolejnych dni Czytelnik rozważa jeden precyzyjnie określony temat.

Poza tekstami do rozważań książka zawiera dodatek w  postaci „zestawu ratunkowego” w kryzysach modlitewnych, czyli medytację nad cnotami oraz testament św. Franciszka z Asyżu.

Warto pamiętać, że 13 marca 2013 roku św. Franciszek stał się patronem kardynała Jorge Maria Bergoglio, który jako pierwszy w historii, przyjął po wyborze na papieża imię Franciszek.

M1141

Opis

ISBN:
978-83-7595-770-9
Okładka:
Oprawa miękka
Wymiary:
120x170 mm
Ilość stron:
88
Rok wydania:
2013
Wydawca:
Wydawnictwo M

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rekolekcje ze św. Franciszkiem z Asyżu

Przeżyj rekolekcje podążając śladami św. Franciszka z Asyżu!

Napisz swoją opinię