• -5,90 zł
Warto być dobrym
  • Warto być dobrym

Warto być dobrym

Krzysztof Ziemiec

24,90 zł
19,00 zł Zniżka 5,90 zł
Brutto


Autor przedstawia mocną ekipę „ludzi serca” skorych nie tylko do jednorazowych poświęceń, ale codziennie dających siebie innym. Bohaterowie tych historii są gorący w swoich działaniach i nie chcą dla siebie nic w zamian. Może ich historie zapalą nas do takiej samej hojności?

Ilość


Oddajemy do rąk Państwa książkę, która przeczy powszechnemu przekonaniu, że wokół nas mamy coraz mniej osób skłonnych do poświęceń, że Polacy coraz częściej zamykają się w swoich czterech ścianach, odrzucając nie tylko Państwo jako zbędny albo nawet wrogi twór, ale nawet jakąkolwiek wspólnotę. Że staliśmy się narodem egoistów. A dobro to dziś towar deficytowy.

Autor konsekwentnie, strona po stronie, pokazuje, że tak nie jest do końca. Krzysztofowi Ziemcowi udało się zgromadzić całkiem mocną ekipę „ludzi serca” skorych nie tylko do jednorazowych poświęceń, ale konsekwentnie dających każdego dnia siebie innym, nie chcąc nic w zamian. Bohaterzy tych historii są bezkompromisowi w byciu dobrymi, gorący w swoich działaniach i nie oglądają się za siebie. Ich historie każdemu z nas dają nadzieję na to, że nie tylko znany aktor, ksiądz czy lekarz może i powinien być kimś więcej niż tylko „obserwatorem rzeczywistości”. Autor pokazuje, że pierwiastek dobroczynności tkwi w każdym z nas. Rolą każdego jest to COŚ u siebie odnaleźć, a potem oszlifować jak diament i dzielić się tym DAREM z innymi.

Dajemy Państwu do rąk zapis dojrzewania duszy człowieka do bycia bardziej szlachetną i mapę dojścia do celu: do chęci obdarowywania pro bono.

Ważne, by mieć świadomość, że jeśli tylko zechcemy pomagać innym, nie jesteśmy w tym sami. Kilkunastu bohaterów tej książki to zaledwie cząstka większej całości – niezliczonej rzeszy ludzi dobrej woli. Tego jesteśmy pewni!
M1208

Opis

ISBN:
978-83-7595-829-4
Okładka:
miękka
Wymiary:
140 x 202 mm
Ilość stron:
180

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Warto być dobrymAutor przedstawia mocną ekipę „ludzi serca” skorych nie tylko do jednorazowych poświęceń, ale codziennie dających siebie innym. Bohaterowie tych historii są gorący w swoich działaniach i nie chcą dla siebie nic w zamian. Może ich historie zapalą nas do takiej samej hojności?

Napisz swoją opinię