• -10%
Gender Kontrrewolucja
  • Gender Kontrrewolucja

Gender Kontrrewolucja

14,00 zł
12,60 zł Zniżka 10%
Brutto
Gender – stop ideologii, która neguje odwieczną Tradycję i naturę człowieka.
Ilość

Gender to ideologia, której źródłem jest sprzeciw wobec Tradycji i natury. Według której, naturalny podział na męskość i kobiecość, na dwie różne płci – ma zostać zniesiony i przekroczony. To, że ktoś jest kobietą lub mężczyzną, ma być również nieistotne jak kolor włosów, kształt nosa, wygląd. Płeć ma stać się przedmiotem arbitralnego wyboru jednostki, która ma ostatecznie decydować kim – mężczyzną, kobietą, lub ich osobliwą hybrydą – chce zostać.

Na publikację składają się teksty z tygodnika, a także rozmowy z m.in. z Gabriele Kuby, socjologiem i pisarką, prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem, czy prof. Ryszardem Legutko. Wśród autorów znajdują się m.in.: Bronisław Wildstein, Rafał Ziemkiewicz, prof. Krystyna Pawłowicz, ks. dr hab. Dariusz Oko, Paweł Lisicki.

Redaktor naczelny „Do Rzeczy”, Paweł Lisicki tak pisze we wstępie do książki: Trudno powiedzieć jak z tym szaleństwem walczyć. Przede wszystkim warto je obnażyć. Warto pokazywać prawdziwe cele i program nowego ruchu. Tylko tak można mu się   skutecznie przeciwstawić. Mam nadzieję, że temu też będą służyły zebrane tu teksty.

M1107

Opis

ISBN:
978-83-7595-702-0
Okładka:
Oprawa miękka
Wymiary:
140 x 202 mm
Ilość stron:
136

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Gender Kontrrewolucja

Gender – stop ideologii, która neguje odwieczną Tradycję i naturę człowieka.

Napisz swoją opinię