• Wyprzedaż!
  • -77,09%
Szczerze nie tylko o sobie
  • Szczerze nie tylko o sobie

Szczerze nie tylko o sobie - Jerzy Zelnik autobiografia

34,90 zł
8,00 zł Zniżka 77,09%
Brutto

Jerzy Zelnik Szczerze nie tylko o osobie– nietypowa autobiografia znanego artysty.

Ilość

Pomysł napisania książki, twórczego zmierzenia się wydarzeniami mojego życia, towarzyszy mi od dawna, niczym piosenka, którą się nuci.

Nie starałem się stworzyć typowej autobiografii, zbioru wspomnień pisanych z kronikarską dokładnością. Kiedy spoglądam z dystansu na minione lata, muszę powiedzieć, że usiłowałem gonić za szczęściem – w takiej postaci, jaka w danej chwili wydawała mi się godna starań.

Zamieszczone tutaj wspomnienia, ograniczone zresztą do niezbędnego minimum, są dla mnie raczej okazją do refleksji. Staram się przy tym nie zanudzać Czytelnika moralizatorstwem i kaznodziejskim tonem. Książka jest poniekąd formą publicznej spowiedzi, podczas której odważyłem się na bardzo głębokie otwarcie. Bez owijania w bawełnę, bez wybielania faktów, bez przemilczeń. To ma być moje świadectwo prawdy.

Okrasiłem moją opowieść szczyptą dowcipu i sporą dawką anegdot i ciekawostek, które – mam nadzieję – sprawią, że ta narracja będzie dla Czytelnika ciekawą historią, którą czyta się z uśmiechem, refleksją, a czasem nawet z łezką wzruszenia.

Jerzy Zelnik, 7 lutego 2016

M1238

Opis

ISBN:
978-83-8043-109-6
Okładka:
miękka
Wymiary:
168x238
Ilość stron:
208

Specyficzne kody

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Szczerze nie tylko o sobie - Jerzy Zelnik autobiografia

Jerzy Zelnik Szczerze nie tylko o osobie– nietypowa autobiografia znanego artysty.

Napisz swoją opinię