• -21,95 zł

Światłość serca

o. Joachim Badeni

29,95 zł
8,00 zł Zniżka 21,95 zł
Brutto

Książka jest opracowaniem konferencji Ojca Joachima Badeniego OP, wygłoszonych podczas sesji o Uzdrowieniu wewnętrznym w marcu 1998 r.


Ilość


Książka jest opracowaniem konferencji Ojca Joachima Badeniego OP – wygłoszonych podczas sesji o Uzdrowieniu wewnętrznym w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie (marzec 1998 r.) oraz rekolekcji wygłoszonych w Bielsku-Białej w 1994 roku. Przewodnią myślą książki jest tajemnica Bożej światłości. Autor miedzy innym porusza następujące tematy: Bóg jest światłością, Jezus Chrystus – Syn Boży światłość świata, Duch Święty światłością serc, Matka Boża  Niosącą Światłość, Słowo Boże światło ludzkiego umysłu.

Ojciec Joachim Badeni skupiał się w swym słowach na kwestiach najbardziej istotnych dla życia chrześcijańskiego. Potrafił odkrywać zaskakujący i głęboki sens tematów tylko pozornie oczywistych. Umiał ciągle na nowo zdumiewać się tajemnicą Boga. Potrafił tym wspaniałym zdumieniem ,,zarażać” swoich słuchaczy”. Ojciec Joachim Badeni zachęca do otwarcia serca na światło Ducha Świętego, które oświeca i uzdrawia ludzkie serce. Przekonuje do pójścia drogą świętości. ,,Świętość w nas ma świecić. Światło jest tematem modlitw, tematem  tekstów biblijnych. Jeśli kiedykolwiek spotkaliśmy świętego, to jest w nim jakieś światło i to światło Boga. Gdy do tych świętych się modlimy, tak naprawdę czcimy świętość Boga, która w nich święci”.

Do książki dołączona jest płyta z oryginalnym zapisem konferencji ojca Badeniego.


M0974

Opis

ISBN:
9788375954777
Okładka:
Oprawa twarda
Wymiary:
140 x 202
Ilość stron:
108
Rok wydania:
Brak
Wydawca:
Wydawnictwo M

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Światłość serca

Książka jest opracowaniem konferencji Ojca Joachima Badeniego OP, wygłoszonych podczas sesji o Uzdrowieniu wewnętrznym w marcu 1998 r.


Napisz swoją opinię