• -17,00 zł

Prosta modlitwa

o. Joachim Badeni

22,00 zł
5,00 zł Zniżka 17,00 zł
Brutto


W tej książce Ojciec Joachim namawia nas do modlitwy. I robi to w określony sposób – zachęcając do nawiązania kontaktu z Bogiem, przekazuje nam ważną informację o samym Adresacie.


Ilość

To już piąta rozmowa z Ojcem Joachimem Badenim, którą przekazuję Czytelnikom. W poprzednich Ojciec opowiadał o swoim życiu, o śmierci i zaświatach, o kapłaństwie. Ta rozmowa jest o modlitwie. I po raz pierwszy jest to propozycja Ojca Joachima, gdyż wszystkie poprzednie rozmowy były czyimś pomysłem i inicjatywą – Ojciec się zgadzał na czyjś projekt. Po otrzymaniu propozycji potrzebował trochę czasu na rozeznanie woli Pana Boga, a gdy Pan Bóg mówił „OK”, Ojciec dzwonił do mnie i mówił: „Dostałem już wiadomość. Bardziej realną niż ta ściana obok. Piszemy książkę. Pan Bóg tego chce”. A skoro Pan Bóg tego chce, trzeba było jechać do Krakowa i biec z dyktafonem do klasztoru przy ulicy Stolarskiej. Potem z entuzjazmem i bardzo sumiennie, schodząc dwa razy dziennie do klasztornej rozmównicy przed Mszą św. o godz. 12 i po południu, Ojciec Joachim książkę dyktował.W trakcie rozmowy nieraz pytał: Jak pani to robi, że z tych moich wynurzeń powstaje książka? Tak więc z książką o modlitwie jest inaczej. Po raz pierwszy jest to wyłącznie inicjatywa Ojca. A skoro Ojciec Joachim uznał, że to jest ważne... Przyjechałam do Krakowa i w te pędy na Stolarską. I znowu spotykaliśmy się w klasztornej rozmównicy dwa razy dziennie. Był sierpień 2008 roku.(...)

W tej książce Ojciec Joachim namawia nas do modlitwy. I robi to w określony sposób – zachęcając do nawiązania kontaktu z Bogiem, przekazuje nam ważną informację o samym Adresacie. Twierdzi, że modlitwa jest prosta, bo Pan Bóg jest prosty. Właściwie wszyscy, którzy wiedzą coś konkretnego o Nim (a Ojciec Joachim wie sporo) tak mówią – że Bóg jest nieskończenie prosty i że wszystko, co się z Nim wiąże też jest proste – Jego sprawy są proste i Jego drogi też, a skoro tak – to także modlitwa.Fragment wstępu Aliny Petrowej-Wasilewicz, współautorki książek „O kapłaństwie, celibacie i małżeństwie z rozsądku”, „Prosta modlitwa”.


M1526

Opis

ISBN:
9788375952049
Okładka:
Oprawa twarda
Wymiary:
130 x 190 mm
Ilość stron:
148
Rok wydania:
Brak
Wydawca:
Wydawnictwo M

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Prosta modlitwa


W tej książce Ojciec Joachim namawia nas do modlitwy. I robi to w określony sposób – zachęcając do nawiązania kontaktu z Bogiem, przekazuje nam ważną informację o samym Adresacie.


Napisz swoją opinię